NisaScarf

500TL ve Üzeri Alışverişinizde Kargo ÜCRETSİZ!
Web Sitemize Üye Olun, Size Özel Fırsatları KAÇIRMAYIN!
Jakar Şallarda Geçerli 3 AL 2 ÖDE kampanyası BAŞLADI!
Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Kullanım Koşulları

Eşsiz tarzınızı yansıtan özgün dokunuşlar NisaScarff’ta!

Sevgili ziyaretçimiz, lütfen nisascarff.com websitemizi ziyaret etmeden önce işbu kullanım koşulları sözleşmesini dikkatlice okuyunuz. Websiteye erişiminiz tamamen bu sözleşmeyi kabulünüze ve bu sözleşme ile belirlenen şartlara uymanıza bağlıdır. Şayet bu sözleşmede yazan herhangi bir koşulu kabul etmiyorsanız, lütfen websiteye erişiminizi sonlandırınız. Websiteye erişiminizi sürdürdüğünüz takdirde, koşulsuz ve kısıtlamasız olarak, işbu sözleşme metninin tamamını kabul ettiğinizin, tarafımızca varsayılacağını lütfen unutmayınız.

 

nisascarf.com websitesi Nisascarf tarafından yönetilmekte olup, bundan sonra Nisascarf olarak anılacaktır. İşbu websiteye ilişkin Kullanım Koşulları, yayınlanmakla yürürlüğe girer. Değişiklik yapma hakkı, tek taraflı olarak Nisascarf’a aittir ve Nisascarf üzerinden güncel olarak paylaşılacak olan bu değişiklikleri, tüm kullanıcılarımız baştan kabul etmiş sayılır.

 

Gizlilik
Gizlilik, ayrı bir sayfada, kişisel verilerinizin tarafımızca işlenmesinin esaslarını düzenlemek üzere mevcuttur. Nisascarf’ı kullandığınız takdirde, bu verilerin işlenmesinin gizlilik politikasına uygun olarak gerçekleştiğini kabul edersiniz.

 

Hizmet Kapsamı
Nisascarf olarak, sunacağımız hizmetlerin kapsamını ve niteliğini, yasalar çerçevesinde belirlemekte tamamen serbest olup; hizmetlere ilişkin yapacağımız değişiklikler, Nisascarf’ta yayınlanmakla yürürlüğe girmiş sayılacaktır.

 

Telif Hakları
Nisascarf’ta yayınlanan tüm metin, kod, grafikler, logolar, resimler, ses dosyaları ve kullanılan yazılımın sahibi (bundan böyle ve daha sonra “içerik” olarak anılacaktır) Nisascarf olup, tüm hakları saklıdır. Yazılı izin olmaksızın website içeriğinin çoğaltılması veya kopyalanması kesinlikle yasaktır.

 

Genel Hükümler

  • Kullanıcıların tamamı, Nisascarf’ı yalnızca hukuka uygun ve şahsi amaçlarla kullanacaklarını ve üçüncü kişinin haklarına tecavüz teşkil edecek nitelikteki herhangi bir faaliyette bulunmayacağını taahhüt eder. Nisascarf dâhilinde yaptıkları işlem ve eylemlerindeki, hukuki ve cezai sorumlulukları kendilerine aittir. İşbu iş ve eylemler sebebiyle, üçüncü kişilerin uğradıkları veya uğrayabilecekleri zararlardan dolayı Nisascarf’ın doğrudan ve/veya dolaylı hiçbir sorumluluğu yoktur.
  • Nisascarf’ta mevcut bilgilerin doğruluk ve güncelliğini sağlamak için elimizden geleni yapmaktayız. Lakin gösterdiğimiz çabaya rağmen, bu bilgiler, fiili değişikliklerin gerisinde kalabilir, birtakım farklılıklar olabilir. Bu sebeple, Nisascarf içerisinde yer alan bilgilerin doğruluğu ve güncelliği ile ilgili tarafımızca, açık veya zımni, herhangi bir garanti verilmemekte, hiçbir taahhütte bulunulmamaktadır.
  • Nisascarf’ta üçüncü şahıslar tarafından işletilen ve içerikleri tarafımızca bilinmeyen diğer websitelerine, uygulamalara ve platformlara köprüler (hyperlink) bulunabilir. Nisascarf, işlevsellik yalnızca busitelere ulaşımı sağlamakta olup, içerikleri ile ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmemekteyiz.
  • Nisascarf’ı virüslerden temizlenmiş tutmak konusunda elimizden geleni yapsak da, virüslerin tamamen bulunmadığı garantisini vermemekteyiz. Bu nedenle veri indirirken, virüslere karşı gerekli önlemi almak, kullanıcıların sorumluluğundadır. Virüs vb. kötü amaçlı programlar, kodlar veya materyallerin sebep olabileceği zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmemekteyiz.
  • Nisascarf’ta sunulan hizmetlerde, kusur veya hata olmayacağına ya da kesintisiz hizmet verileceğine dair garanti vermemekteyiz. Nisascarf’a ve websitenin hizmetlerine veya herhangi bir bölümüne olan erişiminizi önceden bildirmeksizin herhangi bir zamanda sonlandırabiliriz.

 

Sorumluluğun Sınırlandırılması
Nisascarf’ın kullanımından doğan zararlara ilişkin sorumluluğumuz, kast ve ağır ihmal ile sınırlıdır. Sözleşmenin ihlalinden doğan zararlarda, talep edilebilecek toplam tazminat, öngörülebilir hasarlar ile sınırlıdır. Yukarıda bahsedilen sorumluluk sınırlamaları aynı zamanda insan hayatına, bedeni yaralanmaya veya bir kişinin sağlığına gelebilecek zararlar durumunda geçerli değildir. Hukuken mücbir sebep sayılan tüm durumlarda, gecikme, ifa etmeme veya temerrütten dolayı, herhangi bir tazminat yükümlülüğümüz doğmayacaktır. Uyuşmazlık Çözümü: İşbu Sözleşme’nin uygulanmasından veya yorumlanmasından doğacak her türlü uyuşmazlığın çözümünde, Türkiye Cumhuriyeti yasaları uygulanır; Yozgat Adliyesi Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

ucretsiz-kargo-ve-iade-nisascarff
Güvenilir Teslimat

Hızlı ve özenli paketleme ile adrese güvenilir teslimat sizinle.

para-iadesi-garantisi-nisascarff
Yüksek Kalite Ürün

Her detayı özenle işlenmiş, yüksek kalitede şal ve eşarplar sizinle.

7-24-cevrimici-destek-nisascarff
7/24 Çevrimiçi Destek

Uzman satış temsilcilerimiz ile 7/24 çevrimiçi hizmet kalitesi sizinle.